Destek Olun

Bireysel Destek için

https://destek.wwf.org.tr/Turkiyenin-cani adresinden belirleyeceğiniz tutar ile kampanyaya destek olabilirsiniz.

 
Türkiye'nin Canı Küçük Destek Programı hakkında detaylı bilgi ve sponsorluk koşulları için Nilay Dökümcü ile görüşebilirsiniz.
0212 528 20 30, ndokumcu(at)wwf.org.tr

Kurumsal Destek için

Altın Sponsorluk
Kurumlar, WWF–Türkiye’nin, biyolojik çeşitliliğimizin korunması için farkındalık yaratmak ve doğa koruma çalışmalarını ülke geneline yaymak amacıyla başlattığı “Türkiye’nin Canı Küçük Destek Programı'na Altın Sponsor olarak da destek verebiliyor.
Altın Sponsorlarımız WWF-Türkiye’nin nihai onayından sonra ATL iletişimi (radyo, tv., gazete ilanı) yapabiliyor, roll-up, banner, görünürlüğü arttırmak için POP malzemesi (giydirme) kullanabiliyor. Kampanyanın web sitesi olan www.turkiyenincani.org.tr sitesinde de Altın Sponsorlarımız için üst tarafta ayrı bir alan açılarak, web sitelerine de link veriyoruz. Bağış detayları için bizimle iletişime geçiniz. 

TÜRKİYE'NİN CANI'NA DESTEK OLUN!

 
© Erdoğan Tekin
Tüm üretim ve tüketim süreçlerinde doğaya bağımlıyız. Doğal kaynaklarımız olmadan, üretimin ve sanayinin olması mümkün değil. Ülkemizde doğa koruma bilinci ve hassasiyeti artmış olsa da eşsiz doğamızın korunması için daha fazla destek gerekiyor. 
Minimum bağış
Sizler de kurumunuz adına en az 1001 TL ile Türkiye'nin Canı Kampanyası'na destek olabilirsiniz. Bu bağış ile, web sitemizde bir pay logo yerleşim hakkı kazanmış olacaksınız. Aynı zamanda Genel Müdürümüzden bir teşekkür mektubu, kurum adına hazırlanmış Türkiye’nin Canı sertifikası ve bağış makbuzu ileteceğiz. Bağış yapmış kurum ve kişilerin fotoğraf ve logolarına sitenin üst kısmında bulunan “bağışçılarımız” kısmından ulaşabilirsiniz.

Özel Gün Bağışı

Bilinçli tercihlerle doğal kaynakların korunmasını ve çevreye verilen tahribatın azaltılmasını sağlayabilirler ve hediyeleşmenizi mümkün olduğunca çevreci ve sürdürülebilir bir yaklaşımla gerçekleştirebilirler.
Doğaya bıraktığı ayak izini azaltmayı göz önünde bulunduran kişi ve kurumların hediye tercihlerine doğru bir alternatif geliştirmek düşüncesiyle yola çıktık. Vakfımıza yapacağınız bağışlarla hem farklı bir hediye vermiş olacak hem de Türkiye’nin dört bir yanında yürüttüğümüz doğa koruma çalışmalarına katkıda bulunmuş olacaksınız.
Sevdiklerinizin, çalışanlarınızın ve/veya müşterilerinizin özel günlerinde, kutlamalarında, açılış ve davetlerinde WWF-Türkiye’ye bağış yaparak, kişiselleştirilebilir bir metin ile özel hazırlanacak sertifikalardan alabilirsiniz.
Ülkemizin doğasının korunması amacıyla yürüttüğümüz çalışmalara verdiğiniz katkıya teşekkür ederiz.
Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF-Türkiye), Bakanlar Kurulu tarafından vergi muafiyeti tanınan bir Vakıf’tır. Vakfımıza yaptığınız bağışlar, kurumlar vergisi ve gelir vergisi matrahınızın %5'ini aşmayacak şekilde gider gösterilebilir.
Doğadan ilginizi esirgemeyin…
sertifika1 sertifika2 sertifika3 sertifika4 sertifika5

VERGİ MUAFİYETİMİZ

  • Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF-Türkiye), Bakanlar Kurulu tarafından vergi muafiyeti tanınan bir Vakıf’dır. Vakfımıza yaptığınız bağışlar, kurumlar vergisi ve gelir vergisi matrahınızın %5'ini aşmayacak şekilde gider gösterilebilir.