IV. Dönem BaşvurularıTürkiye’nin Canı Küçük Destek Programı’nın Başvuru Tarihi 30 Eylül 2019'a dek uzatıldı

Türkiye'nin Canı Anılarda Kalmasın Karakulak 
© WWF
Türkiye'nin Canı Anılarda Kalmasın Karakulak
© WWF
WWF-Türkiye, tehlike altındaki biyolojik zenginliklerimizin korunmasını desteklemek amacıyla yürüttüğü Türkiye’nin Canı Küçük Destek Programı’nın ‘Anılarda Kalmasın” temalı dördüncü döneminin son başvuru tarihini 30 Eylül 2019’a kadar uzattı.
WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı), ülkemizin tehlike altındaki biyolojik zenginliklerinin yerel girişimlerce korunmasını desteklemek amacıyla yürüttüğü Türkiye’nin Canı Küçük Destek Programı’nın son başvuru tarihini 30 Eylül 2019’a kadar uzattı. Türkiye’nin Canı’nın “Anılarda Kalmasın” temalı dördüncü döneminin son başvuru tarihi,  sivil toplum kuruluşlarından gelen talepler üzerine, 30 Eylül 2019 olarak değiştirildi.
Türkiye’nin Canı Küçük Destek Programı ile bölgelerinde kaybolmaya yüz tutmuş canlı türlerinin ve doğal yaşam alanlarının korunması için çalışan yerel sivil toplum kuruluşlarınca geliştirilecek projelere hem maddi hem de teknik destek sağlanıyor. WWF-Türkiye’nin 2011’de başlattığı program ile bugüne dek 13 proje hayata geçirildi.
Son Başvuru Tarihi: 30 Eylül
Türkiye’nin dört bir yanından yerel sivil toplum kuruluşları, Türkiye’nin Canı IV. Dönem Küçük Destek Programına, 30 Eylül 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecek. 

Desteğe hak kazanacak projelerin 2 Ocak 2020 itibariyle başlatılması öngörülüyor.
Türkiye’nin Canı Programı için oluşturulan fona maddi destek vermek isteyen bireyler ve kurumlar http://www.turkiyenincani.org/destekolun/ adresini ziyaret edebilirler.

BAŞVURU KLAVUZU için TIKLAYINIZ

EK 1 Başvuru Formu için TIKLAYINIZ
EK 2 Mantıksal Çerçeve için TIKLAYINIZ
EK 3 Bütçe için TIKLAYINIZ 
EK 4 Başvuru Sahibi Beyanı için TIKLAYINIZ
EK 5 Ortaklık Beyanı için TIKLAYINIZ 
EK 6 İştirakçi Beyanı için TIKLAYINIZ 
EK 7 Yönetim Kurulu Kararı için TIKLAYINIZ 
EK 8 Örnek Doldurulmuş Mantıksal Çerçeve Formu içni TIKLAYINIZ 
EK 9 Kontrol Listesi için TIKLAYINIZ